.

.

Ткаени Подлоги, Фантастично Розово Печатење На Пеперутки Отпорни На Дамки Против Лизгање За Кујнска Маса

Ткаени Подлоги, Фантастично Розово Печатење На Пеперутки Отпорни На Дамки Против Лизгање За Кујнска Маса

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Нашите пвц ткаени подлоги се прекрасна мешавина од 70% пвц и 30% полиестер, Може да се Пофали со отпорност на топлина до 176°F (80°C), тие нудат ефективна изолација за да ја заштитат вашата маса од топли јадења.Нашите подлоги не се само отпорни на топлина, туку и отпорни на дамки и излевања, што ги прави неверојатно лесни за чистење. Едноставно бришење со влажна крпа или сунѓер е се што е потребно за да се врати нивниот беспрекорен изглед.Кажете збогум на избледените и блескави поставки на табелата. Фантазија розова пеперутка печати маса душеци секогаш ќе се направи траен впечаток.Достапни во големини од 12 х 18 инчи и опции на единечни, 4-пакувања или 6-пакувања, тие се совршени за украсување трпезариски маси и барови. Плацемат отпорен на топлина со ефективна изолација до 176°F (80°C). Безбедни и еколошки подлоги направени од пвц и полиестер. Има дизајн што не се лизга и против горење за ефикасно спречување на лизгање или горење на садовите и топлите пијалоци. Плацематите ја штитат масата од гребнатини и дамки. Прекрасно дизајнираните подлоги додаваат повеќе забава на вашата кујнска маса. Лесно е за чистење, бришење со влажна крпа или исплакнете со мала количина детергент за да изгледа new.No потребно е машинско перење. Податоците за оваа големина се нормални поради различни методи на мерење, а грешката е во рамките на 1 см.

За стоката

Слична стока во категоријата