.

.

Мода Деца Бебе Момчиња Летна Облека Вратоврска Боја Печатење Краток Ракав Маица Со Качулка+Шорцеви Поставува Сива 2 Години

Мода Деца Бебе Момчиња Летна Облека Вратоврска Боја Печатење Краток Ракав Маица Со Качулка+Шорцеви Поставува Сива 2 Години

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Спецификации : . За Толпата : Момчиња. Ткаенина : Памучна Мешавина. Стил : Секојдневен. Шема : Боја На Контраст. Боја : Црна, Сива, Сина. Применлива Сезона : Лето. Големина(см)ttttttttt T. 90 Ttops Должина : t36t Bust : t52 Tpant Должина : t25пресврт : t40t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t38t Bust : t54 Tpant Должина : t26, 5пресврт : t42t Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t40t Bust : t56 Tpant Должина : t28пресврт : t44t Возраст : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t42, 5t Bust : t59 Tpant Должина : t29, 5пресврт : t46t Возраст : t3-4 Години. 130t Tops Должина : t45t Bust : t62 Tpant Должина : t31пресврт : t48t Возраст : t4-5 Години. tttttt TTT T T T T t t t t t t t. 90 Ttops Должина : t14. 17 t Bust : t20. 47 Tpant Должина : t9. 84 пресврт : t15. 75 t Возраст : t12-18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14, 96 t Bust : t21, 26 Tpant Должина : t10, 43 пресврт : t16 ,54 t Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t22, 05 Tpant Должина : t11, 02 пресврт : t17 ,32 t Возраст : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t16, 73 t Bust : t23, 23 Tpant Должина : t11, 61 пресврт : t18 ,11 t Возраст : t3-4 Години. 130 t Tops Должина : t17, 72 t Bust : t24, 41 Tpant Должина : t12, 20 пресврт : t18 ,90 t Возраст : t4-5 Години. Забелешка : . 1. Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2. Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х пуловер. 1 х Панталони Премиум материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина. Дише, меко, пријателско за кожата и не ја иритира кожата на децата. Дизајн : пуловерот со качулка има контрастна боја, џеб и кратки ракави. Контрастни шорцеви во боја со врвка за влечење. Соодветна возраст : Погоден за момчиња од 1 до 5 години. Ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Идеален подарок : секојдневните комплети панталони се идеален подарок за децата на вашите деца или пријатели на родендени, Денот На Детето и други фестивали. Применливи прилики : Стилските облеки се совршени за секојдневниот живот, семејни собири, забави, фотографија и други прилики.

За стоката

Слична стока во категоријата