.

.

Јерже Машко И Големо Машко Руно Јакна Со Целосна Патент Со Качулка, До Големина 3XL

Јерже Машко И Големо Машко Руно Јакна Со Целосна Патент Со Качулка, До Големина 3XL

DEN 623.68

Износот
Това е достапна

Нашиот дуксер со целосен патент Се спротивставува на секојдневната употреба, плус има преден џеб за торбичка за дополнителна удобност. Овој стил е одличен за слоевитост и задолжителен за тие студени сезони. Ребрестите манжетни и појасот имаат одлично истегнување и закрепнување, така што нема да ја изгубат формата. Исто така, овој дуксер е отпорен на таблети и ќе остане мек и издржлив, ќе се мие после миење. Јерже Машко И Големо Машко Руно Целосна Јакна Со Качулка, До Големина 3 XL : Целосна јакна со патент. Руно со средна тежина. Предна торбичка џеб. Пилула отпорни руно. Ребрести јака со спандекс. Достапно во различни бои. Одлично е и за жените. 50% Памук / 50% Полиестер. Џерзи Точка Бр. 993М.

За стоката

Слична стока во категоријата