.

.

Bluetooth Beanie Шапка Со Светлина, Unise USB ПОЛНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Капа на Фаровите Со Слушалки, Вградени Звучници И Микрофон Зимска Плетена Ноќна Музичка Шапка, Подароци За Маж?

Bluetooth Beanie Шапка Со Светлина, Unise USB ПОЛНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Капа на Фаровите Со Слушалки, Вградени Звучници И Микрофон

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

ЛЕД ефект на осветлување : средна осветленост, висока осветленост, бавен блиц, брз блиц. Најдобро за механика утринско / Ноќно трчање, шетање на кучето, одење на риболов, кампување, пешачење, Лов, лопата снег, патување, ноќни скари, возење велосипед, дури и поправки на автомобили и домови. Bluetooth Спецификации : V5. ЛЕД Шапка Без раце : нашата блутут шапка за бобинки вградена ВО ОТСТРАНЛИВА И ЛЕД светлина што може да се полни, може да го запали растојанието до 30 стапки подалеку (три поставки за осветленост). Растојание на пренос : повеќе од 20 метри. Функција : претходна песна, следна песна, зголемување на јачината на звукот, намалување на јачината на звукот, репродукција, пауза, одговор на повик, остварување повик, активирање НА сири, разговор за микрофон. LED напојување : 250mah литиумска батерија со голем капацитет на полнење.0 : Нашата bluetooth beanie лесно може да се спари со кој било уред bluetooth за само Неколку секунди, максимално растојание за пренос до 33 стапки. Време на играње : 10 часа (епл телефон 100% том тест). Надградена Функција Bluetooth 5. МОЖЕ да се наплаќа од КОЈА БИЛО USB порта, полнач за автомобил или преносна банка за напојување.

За стоката

Слична стока во категоријата