.

.

Textорџ Машки текстура на Хенли Топ

Textорџ Машки текстура на Хенли Топ

DEN 109.60

Износот
Това е достапна

Кажи еј до удобен стил! Текстурен дизајн ја истакнува оваа кошула на Хенли од Georgeорџ и има класично деколте со три копчиња. Носете го за време на викендите додека легнувате или завршете го вашиот обичен изглед за следното излегување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи затворање на копчето M. на вратот. Кратки ракави. Текстурирано плетено тело. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маж со кратки ракави на машкиот ракав од Georgeорџ.

За стоката

Слична стока во категоријата