.

.

DesignArt 'Зимски пејзаж со мост над реката' Традиционално врамен уметнички принт

DesignArt 'Зимски пејзаж со мост над реката' Традиционално врамен уметнички принт

DEN 1119.84

Износот
Това е достапна

Овој исклучителен мост над реката во зимскиот пејзаж, врамени wallидни уметности се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите печати за ликовна уметност Giclee платно се печатат на високо квалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : пејзажи. - Боја : Бела. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

За стоката

Слична стока во категоријата