.

.

Подобри домови и градини се лизгаат со капакот на хаиз, беж, беж

Подобри домови и градини се лизгаат со капакот на хаиз, беж, беж

DEN 799.68

Износот
Това е достапна

Овој класичен стил на капакот на беж -капакот на капакот ќе се вклопи во кој било декор. Покривот за отстранлив од 100 проценти од памук се пее и може да се пегла додека е надвор од рамката. Издржливата рамка на цврсто дрво е направена да трае со години. Секоја перница на седиштето е направена со удобна полиуретанска пена и завиткана со полиестерско влакно. Меките перничиња за грб се исполнети со полиестерско влакно за искуство со кадифен седење. Акцентот што се залепува на рацете и перничињата додава допир на елеганција. Подобри домови и градини се лизгаат покриениот дел, беж, материјал : 100 проценти памук. Издржлив и лесен за отстранување. Машина за перење. Може да се пегла додека е надвор од рамката. Удобно дакрон завиткани со полиуретански седишта за седишта. Влакна исполнети со перничиња. Димензии на Chaise : 64 "L x 35" W x 35 "H. Love Seat Dimensions : 61" L x 34 "W x 35" H.

За стоката

Слична стока во категоријата