.

.

Примарен сребрен стерлинг сребрен компас шарм на кабелски ланец

Примарен сребрен стерлинг сребрен компас шарм на кабелски ланец

DEN 943.84

Износот
Това е достапна

Дајте му на вашиот дом допир на наутички шарм со овој ѓердан со шарм на компас. 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот го држи овој сребрен сребрен шарм кој е детален со сатен и висока полирана завршница за атрактивен сјај. За светскиот патник или сонувачот на далечни земји, овој ѓердан за шарм на компас е сигурно дека е омилен. Клип : Пролетниот рингметал : Стерлинг Сребрена Метал Боја : Витхарм со димензии на кауција : 22ммхаин Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. од потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран, сатен, цврст, касти, отворен назад, пролетен прстен, кабелски ланец од 18 ".

За стоката

Слична стока во категоријата