.

.

Гонзага премиер карабинер клучеви со прицврстување на сплит прстен

Гонзага премиер карабинер клучеви со прицврстување на сплит прстен

DEN 148.80

Износот
Това е достапна

Тврдете ја вашата страст кон тимот со додавање на овој карабинер на вашето секојдневно носење! Beе биде лесно да се види за кого се расположите на еднаш луѓето да фатат поглед на овој додаток во вашите раце. Никогаш не оставајте дома без парче од тимот со вас! Прстенот за клучеви за карбини е и тежок и лесен, но не обидувајте се да се искачувате со него. Официјално лиценциран со лига и тим. Одлично за повторна употреба на клучеви во текот на денот. Метал со најлон лента и поделен прстен.

За стоката

Слична стока во категоријата