.

.

Pantsорџ машки панталони

Pantsорџ машки панталони

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Овие воздушни, лесни панталони од руно салон од Georgeорџ помагаат да се испорача непречена удобност и крајната мекост. Со опуштено вклопување и удобен дизајн на нозете, овие лесни, влечени машки панталони за машки салон имаат заграден еластичен лента за половината, цртеж и џебови за да држат најважни работи без разлика дали сте дома или далеку. Исклучиво на. Материјал : 62% полиестер/34% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштена, заострена нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови со рака, 1 џеб за монети, 1 џеб за заварување има најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Истегнување ткаенина. Машки дневни панталони од Georgeорџ.

За стоката

Слична стока во категоријата