.

.

Гербер пик-ап сирење и равиоли за деца од спанаќ, оброк, Оз послужавник

Гербер пик-ап сирење и равиоли за деца од спанаќ, оброк, Оз послужавник

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Гербер пик-ап сирење и спанаќ равиоли за мали деца, нуди храна за храна, исхрана со храна со ниту една кавга. Бебето тестенини од равиоли е исполнета со вистинско сирење и спанаќ за вкусни оброци на Гербер Детлер со 3 грама протеини по послужавник. Направено без конзерванси, овој комплет за ручек за мали деца е добар извор на протеини и железо. Специјално дизајнирани да ги задоволат потребите за развој на вашето дете, оброците на Гербер имаат вкус и текстура на мали деца ја сакаат и ја охрабруваат вашата малечка да вежба само-хранење. Здравјето и безбедноста на вашето малечко беше и секогаш ќе биде најголем приоритет на Гербер. Ние сме водач во исхраната на новороденчињата, не само затоа што растеме храна што ќе го нахрани вашето малечко, туку и затоа што знаеме каква храна му е потребна на вашето малечко. Една (1) 6 мл лента од сирење Гербер сирење и спанаќ равиоли за мали деца. Лесни за сервисирање на оброци за храна за бебиња на Гербер кои имаат состојки кои ги исполнуваат високо квалитетни стандарди на Гербер. Гербер Равиоли е исполнет со вистинско сирење и спанаќ за вкусен вкус. Овие оброци на Гербер Детлер се добар извор на протеини и железо за да помогнат во задоволувањето на потребите за развој на вашето дете. Специјално дизајнирана закуска или оброк за деца за да помогне во развојот на нивните вештини за самоповредување. Загрејте го овој комплет за ручек за мали деца во микробранова печка за грицки за мали деца или оброци за бебиња; Покријте и ладете ги остатоците до два дена. Запечатената послужавник ја чува храната за дете на Гербер, безбедна без ладење пред да се отвори.

За стоката

Слична стока во категоријата