.

.

Регулатор на прозорецот за напојување RPACH W мотор

Регулатор на прозорецот за напојување RPACH W мотор

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Мотор на мотор и регулатор на моторот на Aisin Power изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме мотор на прозорецот за напојување и собранието на регулаторот за буквално секој автомобил на патот денес. Моторот на прозорецот AISIN Power и собранието на регулаторот се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. АИСИН RPACH-052 Регулатор на прозорецот за напојување w/ мотор.

За стоката

Слична стока во категоријата