.

.

Краток ракав за играње на девојки за чудо нација со 4-пакувања, големини 4- & плус

Краток ракав за играње на девојки за чудо нација со 4-пакувања, големини 4- & плус

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

Нема ограничување на забавата и удобноста, со фустанот за игра на Wonder Nation. Лесна, мека и симпатична, ова е крајната облека за лизгање. Спарете го со симпатичен пар сандали или патики и таа е подготвена за училницата, играч или излез со семејството. Таа сигурно ќе сака да го носи секој ден, па ќе бидете среќни што има четири! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : четири фустани. Деколте : екипаж. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : Кратко. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Достапно во отпечатоци и цврсти материи. Играјте фустан 4-пакет за девојки од Wonder Nation.

За стоката

Слична стока во категоријата