.

.

Детски Празник Престилки За Печење За Еднократна Употреба, Божиќ, Додатоци За Облека

Детски Празник Престилки За Печење За Еднократна Употреба, Божиќ, Додатоци За Облека

DEN 271.84

Износот
Това е достапна

Чувајте ја облеката на вашите деца чиста додека камшикувате вкусни колачиња со джинджифилово, колачи и повеќебојни празнични задоволства со тоа што ќе ги ставите на оваа престилка за печење. Тие ќе сакаат да се чувствуваат толку пораснати додека помагаат да се печат вкусни десерти,и ќе ви се допадне колку се чисти! Исто така одлично за празнични забави за печење, овие престилки може да се избришат и повторно да се користат или фрлат за супер лесно чистење. Пластика. 17 1/2 "х 25" со 23" јамка на вратот. Увезени. Пластика. 17-1/2 "х 25" со 23 " јамка на вратот.

За стоката

Слична стока во категоријата