.

.

Клипови за коса со повеќе завршни капаци на Claw, 3 пакувања

Клипови за коса со повеќе завршни капаци на Claw, 3 пакувања

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Донесете малку разновидност на вашето updo со овие 3-пакувања клипови за коса од канџи. Одликувајќи се со сјајни и матни завршувања за да одговараат на вашето расположение и пригода, овој голем клип погодно ја одржува вашата коса на место за да можете да одите на денот, без разлика дали сте надвор на час за вежбање или датум за ручек со девојчињата. Материјал : 95% пластика/5% челик. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 клипови за коса. Затворање : клип-на. Карактеристики : Дизајн на канџи; Вклучува мат и сјајни завршувања. Клипови за коса со повеќе завршни капаци со 3 пакувања за жени.

За стоката

Слична стока во категоријата