.

.

Графичко девојче Гранималс Графичко Дејзи Смајли Ками Ками Топ

Графичко девојче Гранималс Графичко Дејзи Смајли Ками Ками Топ

DEN 527.20

Износот
Това е достапна

Симпатично лице Смајли на Дејзи го украсува Ками на ова девојче од Гаранималс, правејќи симпатична врвна до која било од нејзините облеки! Пар од здолништа до трендовски пар панталони за низа погледи мама и бебе ќе сакаат и двајцата! Квадратен врат. Тенки ленти. Daisy Smimey Face Graphic Print од предната страна. Супер мек. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Графички печати Ками Топ за бебе девојчиња од Гаранималс.

За стоката

Слична стока во категоријата