.

.

Без граници на репродукција на копчето на јуниорите, деструирани кратки кратки

Без граници на репродукција на копчето на јуниорите, деструирани кратки кратки

DEN 392.00

Износот
Това е достапна

Ниту една граница не преиспитува ретро со трендовски потресени детали на овие кратки кратки на копчињата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. Rise : 10?; приближно. ИНСЕАМ : 2?. Опуштено вклопување. Затворање на копчињата; Прилагодливи ленти за Racerback. Четири џебови. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи Repreve®, полиестерско влакно направено од рециклирана пластика . 70% памук/26% Repreve/3% Rayon/1% Spandex. Машина за перење. Увезени.

За стоката

Слична стока во категоријата