.

.

Брустер Дариус Светло сив гипс текстура Позадина, 27,5-во 33-метри, 75. квадратни метри.

Брустер Дариус Светло сив гипс текстура Позадина, 27,5-во 33-метри, 75. квадратни метри.

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Полето за инспирирана од луксузен камен со фини метални детали додава суптилен треперлив ефект на овој стилски дизајн. Со своите сиви нијанси и ладни поттикнувања, оваа шема предизвикува софистицираност. Дариус е непостојана, не ткаена позадина. Незавиден не ткаен материјал. 12,6-во повторување, натпревар за капка. Перење и стриптиран. 27,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 75,6 квадратни метри.

За стоката

Слична стока во категоријата