.

.

Легура САД Легура САД Оска Вратило Одговара 80-Чироки Одговара изберете: 1984-ЏИП ГРАНД ВАГОНЕР, 1981-ЏИП ВАГОНЕР

Легура САД Легура САД Оска Вратило Одговара 80-Чироки Одговара изберете: 1984-ЏИП ГРАНД ВАГОНЕР, 1981-ЏИП ВАГОНЕР

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Висока цврстина на истегнување 4340 Хромолот е термички обработен кален и индукциски стврднат за да ги произведе овие тешки оски кои се до 40% посилни од акциите 1040 оски. Секое вратило на оската е поддржано Од легура ексклузивната десетгодишна гаранција на САД. 4340 хромолија. До 40 проценти посилни ОД ОЕ. 30 сплајн. Цпу машински. Ограничена 10 Годишна Гаранција. Одговара Изберете : 1984-1991 ЏИП ГРАНД ВАГОНЕР 1981-1983 ЏИП ВАГОНЕР 1980-1983 ЏИП ЧИРОКИ 1980 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ВАГОНЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

За стоката

Слична стока во категоријата