.

.

Авамо Мажи и Големи Мажи Долна Облека За Долги Нозе Боксер Кратки Момчиња Плус Големина Кратки Хеланки За Дишење Гаќи 3-Пакет

Авамо Мажи и Големи Мажи Долна Облека За Долги Нозе Боксер Кратки Момчиња Плус Големина Кратки Хеланки За Дишење Гаќи 3-Пакет

DEN 319.68

Износот
Това е достапна

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња. Стил : Машки Боксерски Гаќички Долна Облека Гаќи Хеланки Кратки. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : Црна,Сива, Бела (Опционално). Големина : S, M, L, XL,XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 90% полиестер, 10% спандекс. Должина : Под Колковите. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Карактеристики : . 1.Менс Боксер Краток 3пак Доаѓа Во Одлични Бои и Достапен Во Големи И Високи Големини за Мажи. 2,90% Полиестер, 10% Спандекс. Истегнете ја ткаенината со меко и удобно чувство. Задржување на обликот и брзо сушење. 3.Машка долна облека модерен и стилски сепак ќе ве одржува удобно цел ден. Нема да се вози со мазна и рамна тврдина флекс фит еластична појас совршен за мажи момче тинејџери. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) оваа долна облека има рамни шевови и удобен флексибилен појас кој не штипка или врзува,Подолга Нога за дополнителна удобност. Оваа долна облека вклучува и технологија за отстранување на влага која ја дистрибуира потта подалеку од кожата, одржувајќи ве суви во текот на денот. ●Мекиот и поширок појас со голема еластичност нема да се тркала или остава траги - оваа долна облека совршена од работа до тренинг.Дише, Се Протега, удобност, Боксер Краток.

За стоката

Слична стока во категоријата