.

.

Ајомет Мажи Влечки Флип Флоп Топли Чевли Мажи Влечки За Жени Плишана Куќа Женски машки влечки

Ајомет Мажи Влечки Флип Флоп Топли Чевли Мажи Влечки За Жени Плишана Куќа Женски машки влечки

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Машки Влечки Флип Флоп Топли Чевли Машки Влечки За Жени Плишана Куќа Женски машки влечки5.Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.2.Амортизирачки Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен апсорпционен ѓон.Направете да одите постабилно стојте со часови, без никаков напор или нерамнотежа.3.Чувајте ги вашите ансамбли лесни кога ќе се лизнете на овие лесни влечки дизајнирани и нелизгачки зафат за максимална поддршка и удобност. Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .1 Стил На Чевли Во Пар : Кружен Прст 4.Нелизгање, обележување на обликувана гумена надворешна ѓон.Висок Стил На Пета : Материјал За Рамен Ѓон : Метод На Гумено Затворање : Лизгање-На1.Ќе бидете во овие чевли, меката влошка ве поддржува со секој чекор.Специфики на предметот : Горен Материјал : Плишани Чевли Висока Пета : 3см/1,2" Висина На Платформата : 3,0 см/1,2 " Класични Карирани Зимски Влечки : женски машки влечки за куќа со класичен кариран стил, полн со секојдневна мода.Лесно вклучување и исклучување слатки домашни влечки со пријатна вештачка кадифена постава,дише и удобно, држете ги нозете топли. Влошка од мемориска Пена : куќните чевли со перничиња од мемориска пена со висока густина обезбедуваат совршена флексибилност и апсорпција на удари,давајќи им на вашите стапала чувство слично на облак.Опуштете се дома или во канцеларија во овие нејасни домашни влечки!. Нелизгање : надворешниот ѓон со нелизгачки ТПР со бранова шема ги прави овие влечки во спалната соба да се држат и да го направат одењето побезбедно.Издржливиот надворешен ѓон овозможува бесшумно, што го прави одличен придружник за внатрешна и надворешна облека. Најдобар Подарок : Карирани лизгалки за куќи имаат различни бои, совршени за жени и мажи од сите возрасти и начин на живот. Топли и удобни домашни влечки е најдобриот сегашен избор За Божиќ,Роденден и Нова година за девојчиња,сопруга, семејство и пријатели. Совршена Услуга По продажбата : 7-дневно безусловно враќање на средствата и 30-ден нема причина за враќање на гаранцијата. Ве молиме измерете ЈА ДОЛЖИНАТА на СТАПАЛОТО за да ја изберете најдобрата големина на чевли според табелата со големини.

За стоката

Слична стока во категоријата