.

.

OAVQHLG3B Жени Облечени Удобни Платформа Обични Чевли Летна Плажа Патување Влечки Флип Апостолки

OAVQHLG3B Жени Облечени Удобни Платформа Обични Чевли Летна Плажа Патување Влечки Флип Апостолки

DEN 319.84

Износот
Това е достапна

голи клинови за жени женски патики се лизгаат на сандали за жени блокираат сандали со потпетици за жени чевли за пешачење за жени женски клинови сандали плетени сандали за жени влечки со лак поддршка за жени женски влечки ортопедски чевли за жени женски сандали патики со големина 10 платформа за жени флип апостолки женски влошки за чевли за жени балетанки за жени женски слајдови женски чевли летни чевли за голф женски влечки женски сандали големина 8 чевли за екипи жени нејасни чорапи за жени чорапи жени добредојдовте во продавницата на oavqhlg3b! Наша цел е да им обезбедиме на дамите мода и квалитетна облека и чевли и ги прави сите среќни опуштени и самоуверени. ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Боите може да изгледаат малку поинакви поради резолуцијата на компјутерската слика и поставките на мониторот.3.Машина за перење, препорачуваме рачно перење Во Ладна Вода, не избелувајте, исушете ниско. Големина : 34 САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2 ЕУ : 34 ЦН : 220 ИНЧИ : 8,7 СМ : 22,1 Должина : 8,5 см/3,3". Големина : 35 САД : 4.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35 ЦН : 225 ИНЧИ : 8.9 СМ : 22.6 Должина : 8.5-9см/3.3-3.5". Големина : 36 САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 36 ЦН : 230 ИНЧИ : 9.1 СМ : 23.1 Должина : 9см/3.5". Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37 ЦН : 235 ИНЧИ : 9.3 СМ : 23.6 Должина : 9-9, 5 см/3.5-3.7". Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 ЦН : 240 ИНЧИ : 9.4 СМ : 23.9 Должина : 9.5 см/3.7". Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 ЦН : 245 ИНЧИ : 9.6 СМ : 24.4 Должина : 9.5-10см/3.7-3.9". Големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 40 ЦН : 250 ИНЧИ : 9.8 СМ : 24.9 Должина : 10см/3.9". Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 41 ЦН : 255 ИНЧИ : 10 СМ : 25,4 Должина : 10см/3,9 "-10,5 см/4,1". Големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 42 ЦН : 260 ИНЧИ : 10.2 СМ : 25.9 Должина : 10.5 см/4.1". Големина : 43 САД : 11 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 9 ЕУ : 43 ЦН : 265 ИНЧИ : 10,4 СМ : 26,4 Должина : 10,5 см/4,13"-11 см/4,33".

За стоката

Слична стока во категоријата