.

.

Персонализирани Честитки: Персонализирани Честитки За Сите Прилики На Овен

Персонализирани Честитки: Персонализирани Честитки За Сите Прилики На Овен

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

ПЕРСОНАЛИЗИРАНИТЕ ЧЕСТИТКИ ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ НА ОВЕН е забавен начин детето да ја доживее радоста од испраќање картички на рана возраст. Седумнаесет, симпатична, целосна боја картички функција слатки животни, деца, одмор-тематските ликови И ИМЕТО ОВЕН ДВАПАТИ НА СЕКОЈА КАРТИЧКА! Лесно како 1-2-3, деца 1) исечете картичка од книгата долж испрекината линија, 2) преклопете на половина и 3) евентуално, завршете со додавање зборови,слики или дури и чкртаници од многу млади! Вклучени се картички за родендени, Денот На Вљубените, Денот На Свети Патрик, Велигден, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Ноќта На Вештерките, Божиќ и многу повеќе! Видете ИСТО ТАКА ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ВИ БЛАГОДАРИМЕ КАРТИЧКИ ОВЕН. Ве молиме имајте предвид дека пликовите не се вклучени. Картичките се со димензии 4,9 х 6,5 инчи. Персонализирани Честитки : Персонализирани Честитки За Сите Прилики На Овен (Мек).

За стоката

Слична стока во категоријата