.

.

Стибадиум Жени Секси Чипка Бралети V Вратот Прилагодлив Ремен Секојдневниот Градник

Стибадиум Жени Секси Чипка Бралети V Вратот Прилагодлив Ремен Секојдневниот Градник

DEN 319.20

Износот
Това е достапна

Функција : . Материјал : Спандекс+Најлон. Стил На Градник : Едноделен,Поместен. Форма На Чаша : Чаша Со Триаголник. Тип На Затворање : Затворање На Грбот. Стил : секојдневно. Тип На Поддршка : Жица Слободен. Декорација : Чипка. Тип на ремен : Прилагодени-ремени. Тип На Шема : Цврст. Непристојна Слика : Не. Сексуално Сугестивно : Не. Потекло : ЦН (Потекло). Пол : ЖЕНИ. Спецификации : . 1.Прилагодливи шпагети ремени за рамо, секси V-вратот и низок Пресек U без грб стил, полка точка чиста мрежа дизајн. 2.Недвижна мека подлога за градите без бандажи за да обезбеди дополнителна поддршка. Широк шарени дното бенд нема да се тркалаат или копаат,. 3.Безжичен дизајн за удобно вклопување во текот на целиот ден. Дизајн за затворање на задната кука и очите, лесен за прилагодување, оптимизирање на затегнатоста. 4.Изработена од висококвалитетен најлон и полиестер, мека, еластична крпа што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 5.It е исто така неверојатен избор за подарок за вашата девојка или сопруга за роденден, Божиќ, годишнина и така натаму. 6.Погоден за многу прилики : коктел, запознавање, плажа, патување, матурска, забава, танц, други специјални прилики итн. ​Големина Шема : . Големина - - - - - - - - - - - - - Погоден За градник. На62-70см/24.4"-27.6"32/70 П.н. е. М65-76см/25.6"-29.9"34/75 П.н. е. Л74-82см/29.1"-32.3"36/80 П.н. е. Спакувани вклучуваат : . 1 х Жени Чипка Градник. Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. `+ Прилагодливи шпагети ремени за рамо, секси V-вратот и низок Пресек U без грб стил, полка точка чиста мрежа дизајн. ● Недвижна мека подлога за градите без бандажи за да обезбеди дополнителна поддршка. Широк шарени дното бенд нема да се тркалаат или копаат,. ● Дизајн без жица за удобно вклопување во текот на целиот ден. Дизајн за затворање на задната кука и очите, лесен за прилагодување, оптимизирање на затегнатоста. ● Изработена од висококвалитетен најлон и полиестер, мека, еластична крпа што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Тоа е исто така неверојатен избор за подарок за вашата девојка или сопруга за роденден, Божиќ, годишнина и така натаму.

За стоката

Слична стока во категоријата