.

.

Патување Паметни ТС Виткање Багаж количка w lb Капацитет-Виолетова

Патување Паметни ТС Виткање Багаж количка w lb Капацитет-Виолетова

DEN 543.20

Износот
Това е достапна

Conair Trave smart TS36 Преклопна Количка за Багаж, Капацитет од 80 фунти, 3,75" Големина На Тркала, Челик, Виолетова Conair Travel паметна Количка ЗА Преклопен Багаж TS36 совршен придружник за лесна подвижност. Може да собере потешки товари до 80 килограми. Виолетова боја дава елегантен изглед и го надополнува декорот. Цврст И издржлив Челик.

За стоката

Слична стока во категоријата