.

.

AC Адаптер За Dell HA90PE1-Лаптоп Полнач Кабел За Напојување PSU Нови

AC Адаптер За Dell HA90PE1-Лаптоп Полнач Кабел За Напојување PSU Нови

DEN 262.08

Износот
Това е достапна

Аблегрид Бренд Замена Производ.Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба.Влезен Напон : 100 - 240В-50/60ХЗ Излез : 19.5 В-3.34 ве Молиме проверете го вашиот модел дали е ист како што покажува списокот пред да го купите!OVP OCP SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) ABLEGRID AC Адаптер За Dell HA90 PE1-01 Лаптоп Полнач Кабел ЗА Напојување PSU имињата На Новите Производи се трговски марки на наведениот производител или други сопственици и не се заштитни знаци НА ABLEGRID. Производителот не мора да ја одобрува употребата на овие производи.

За стоката

Слична стока во категоријата