.

.

Мажи Тренингот Салата Шорцеви Атлетски Фитнес Спорт Повик Фитнес Тренингот Кратки Панталони САФИР 2XL

Мажи Тренингот Салата Шорцеви Атлетски Фитнес Спорт Повик Фитнес Тренингот Кратки Панталони САФИР 2XL

DEN 223.52

Износот
Това е достапна

Детали : * Големина На Ознака : L-3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size LXL2 XL3 XLWaist(см)76808488 Waist(инч)29,9 31,5 33,1 34,6 Колкови(см)112116120124 Hips(инч)44,1 45,7 47,2 48,8 Должина(см)52545658lth должина(инч)20.5 21.3 22.0 22.8 Измерено Пред Да Се Истегне,Познато Како Поставени Рамни Податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* ставка ткаенина : полиестер* боја на предметот : црна,армиска зелена,бела,светло сива,Сафир(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : мажи ,лето, плажа ,џогери, спорт, тренинг, трчање, бодибилдинг ,тренинг ,фитнес, теретана ,шорцеви ,тенок фит ,кратко панталони ,работа * состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) Применлив Пол : Мажи 2) Должина На Облека : редовно3) шема : цврста боја4) соодветна сезона : лето* содржина на пакетот : 1*шорцеви(други предмети што не се вклучени) како Да Изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Алслиао Мажи Тренингот Салата Шорцеви Атлетски Фитнес Спорт Секојдневен Фитнес Тренингот Кратки Панталони САФИР 2 XL. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнината, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

За стоката

Слична стока во категоријата