.

.

Вестлејк СЛ Сите Терени LT265 75R 123 120q E Светлина Камион Гума Одговара: 2000-Dodge Ram База, 2013-Тојота ФЈ Крстосувач База

Вестлејк СЛ Сите Терени LT265 75R 123 120q E Светлина Камион Гума Одговара: 2000-Dodge Ram База, 2013-Тојота ФЈ Крстосувач База

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Вестлејк SL369 LT265/75 R16 123/120 Q EOVERVIEWAn гуми за сите терени, SL369 ОД Westlake е дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци и има широки, длабоки жлебови и блокови на шарите за повратен повик кои ја подобруваат влечната сила на и надвор од патот. Поддржан од 40.000 милји ограничена гаранција за животниот век на производителот, оптимизираниот дизајн НА SL369 ги намалува звуците и вибрациите на патиштата до одлично тивко, удобно возење за возачите и патниците по асфалтирани патишта, додека конструкцијата со челични ремени ја зголемува силата и издржливоста за поголем капацитет за носење товар и подолг век на траење. Поддржан од 40.000 милји ограничен производител на траење на шарите . Моделот на шарите со променлив чекор ги намалува звуците и вибрациите на патот за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците. Агресивната шема на шарите ја подобрува влечната сила на и надвор од патот. Аголни шипки гризат на патот за да го зголемат држењето на влажните патишта. Цврстите блокови на шарите работат со дополнително пиење за да ги намалат растојанијата на сопирање. Одговара : 2003-04 Форд Ф-250 Супер Должност Ларијат 2001 ГМЦ Јукон СЛЕ 1993 Шевролет К1500 ВТ 2011 Шевролет Силверадо 3500 ХД ВТ 1990-91 Шевролет К1500 ВТ 2007-10 Шевролет Силверадо 3500 ХД ЛТЗ 2010 шевролет силверадо 2500 Хд Лтз 2004-05 шевролет СИЛВЕРАДО 3500 лт 2006 Шевролет Силверадо 3500 Вт 2007 Шевролет силверадо 3500 класик вт 2010 Гмц Сиера 2500 хд сле 2007-10 Гмц Сиера 3500 ХД сле 2004-06 Гмц Сиера 3500 Сле 2007 гмц сиера 3500 Класичен Сле И ПОВЕЌЕ - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

За стоката

Слична стока во категоријата