.

.

Диспензерот за маслиново Масло Отпорен На Истекување Рачно Отпорен На Прашина Нерѓосувачки Челик Од Нерѓосувачки Челик Сад За Шише Со Оцет За Кујна

Диспензерот за маслиново Масло Отпорен На Истекување Рачно Отпорен На Прашина Нерѓосувачки Челик Од Нерѓосувачки Челик Сад За

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Опис : со добро запечатување, овој диспензер за масло е отпорен на истекување и безбеден за употреба. И се одликува со прашина, така што може добро да го заштити вашето масло, оцет, сос, итн.Со дизајн со голем калибар, ова шише со масло е многу лесно за употреба, што ви овозможува лесно да го наполните и истурете маслото. И многу е лесен за носење, многу удобен за употреба во скара на отворено, туризам, кампување. Изработен е од материјал од нерѓосувачки челик.Дијаметарот на секоја налепница е 7,2 см. Вкупната висина на производот е 22,7 см. Погоден е за кујна, хотел, ресторан, СКАРА, кампување итн.Име на предметот : Диспензер За Масло Материјал : Нерѓосувачки Челик Карактеристики : отпорен на Истекување, Отпорен На Прашина, Добар Дизајн На Запечатување Детали За Големината : Дијаметар : 7,2 см/2,83"(Прибл.) Висина : 22,7 см/8,94"(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Дозер За Масло Домашна И Градинарска Кујна, Трпезарија И Бар Кујнски Алатки И Гаџети Нафта И Оцет Диспензери. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Одликувајќи се со добро запечатување, овој диспензер за масло е отпорен на истекување и безбеден за употреба. И се одликува со прашина, така што може добро да го заштити вашето масло, оцет, сос, итн. Со дизајн со голем калибар, ова шише со масло е многу лесно за употреба, што ви овозможува лесно да го наполните и истурете маслото. И многу е лесен за носење, многу удобен за употреба во скара на отворено, туризам, кампување. Изработен е од материјал од нерѓосувачки челик.

За стоката

Слична стока во категоријата