.

.

Божиќ 3Д Дрвени Дедо Мраз Загатки За Возрасни Деца Уникатна Форма На Дрво Загатка Божиќен Роденденски Подарок За Деца

Божиќ 3Д Дрвени Дедо Мраз Загатки За Возрасни Деца Уникатна Форма На Дрво Загатка Божиќен Роденденски Подарок За Деца

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Куршум точка : 1. Загатка игра со природата како тема. Уживајте во релаксирачкото време со оваа мистериозна камелеонска загатка! Нашата дрвена загатка се состои од мали парчиња животни и растенија во различни форми.2. Материјал од липа без формалдехид, мазна површина, висококвалитетен, издржлив, отпорен на корозија и има заштитен слој по еколошки боење.3. Може да промовира координација рака-око, да ја подобри концентрацијата, трпеливоста, логичното размислување и вештините за решавање проблеми. Ќе бидете збунети од мозочните загатки на оваа игра со сложувалки цел ден.4. Сложувалките можат да го смират умот и да предизвикаат креативна состојба на медитација. Тие ја играат нашата креативност, највредната игра родител-дете. Интелектуална игра за возрасни и деца.Опис : Материјал : Дрвена Големина : А4 Загатка : 210*297мм, А3 Загатка : 420*297мм, Дебелина 5ммпакети вклучуваат : 40* А4 Загатка/ 72* А3 Загатка 1. Загатка игра со природата како тема. Уживајте во релаксирачкото време со оваа мистериозна камелеонска загатка! Нашата дрвена загатка се состои од мали парчиња животни и растенија во различни форми. 2. Материјал од липа без формалдехид, мазна површина, висококвалитетен, издржлив, отпорен на корозија и има заштитен слој по еколошки боење. 3. Може да промовира координација рака-око, да ја подобри концентрацијата, трпеливоста, логичното размислување и вештините за решавање проблеми. Ќе бидете збунети од мозочните загатки на оваа игра со сложувалки цел ден. 4. Сложувалките можат да го смират умот и да предизвикаат креативна состојба на медитација. Тие ја играат нашата креативност, највредната игра родител-дете. Интелектуална игра за возрасни и деца. Опис : .

За стоката

Слична стока во категоријата