.

.

Лето Полка Точка Елегантен Мини Фустан Жени Краток Ракав V-Вратот Плус Големина Возбуда Фустан Жени Бохо Плажа Морнарица Сина 4XL

Лето Полка Точка Елегантен Мини Фустан Жени Краток Ракав V-Вратот Плус Големина Возбуда Фустан Жени Бохо Плажа Морнарица Сина

DEN 512.00

Износот
Това е достапна

големина : 4 XL=US22=UK26=EU54 (см / инч) Биста : 133 / 52.36, Половината : 100 / 39.37, Должина : 104 / 40.94, Должина На Ракавот : 21.8 / 8.58 Материјал : Полиестеркол : Содржина На Морнарица Blue Package : 1 * Фустансамо горенаведената содржина на пакувањето, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат боја на предметот во малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Стил на облека : Бохо. Погоден : Лето. Применливи предмети : Жени. Шема на облека (главен модел) : Полка Точка.

За стоката

Слична стока во категоријата