.

.

Допрете Едностепена Плус Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилна Со Темно Тропско Тил Металик Малибу Шевролет

Допрете Едностепена Плус Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилна Со Темно Тропско Тил Металик Малибу Шевролет

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комплетот вклучува и премиум прајмер отпорен на корозија со висока градба. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : WA765 J. За : Темно Тропски Теал Металик Шевролет Малибу. Вклучува Една Фаза + Буквар. Направени во САД!.

За стоката

Слична стока во категоријата