.

.

Gerber Baby Boy Organic Organic Oppation Sleep 'N Play Sleepers, Caps и Bibs Toush Подарок, 9-парчиња, со големина на новороденчиња

Gerber Baby Boy Organic Organic Oppation Sleep 'N Play Sleepers, Caps и Bibs Toush Подарок, 9-парчиња, со големина на новороденчиња

DEN 1424.00

Износот
Това е достапна

Залихи во стил. Симпатична 9-парта сет од Гербер го држи бебето момче добро од глава до пети. Комплетот исполнет со Baby Essentials прави внимателен подарок за туширање. 9-парчиња сет вклучува : 2 претстави за спиење, 4 капачиња и 3 биб. Спиење 'n игра : екипаж; долги ракави; Затворање на патент со табулаторот за гарда на брадата; покриени нозе. Се потпираат на доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност . Спиењето 'N игра и капачиња : 100% памук со органски влакна; Библи : 75% памук со органски влакна/25% полиестер; Поврзување : 100% памук со органски влакна. Машина за перење. Увезени. Gerber 9-парчиња сон 'n игра, капачиња и бибс подароци поставени за бебе момче.

За стоката

Слична стока во категоријата