.

.

Ступел Индустрии Таа Оди Места Цитат Розова Акварел Мапа На Светот Авион Црна Рамка Пловечки Платно Ѕид Уметност, 16х20

Ступел Индустрии Таа Оди Места Цитат Розова Акварел Мапа На Светот Авион Црна Рамка Пловечки Платно Ѕид Уметност, 16х20

DEN 719.84

Износот
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво Со Ступел Индустрии Врамени Пловечки Платно Ѕид Декор. Нашето врвно рачно испружено платно е безбедно монтирано во цврста лесна рамка. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на пловечки уметнички дела. Димензии : 16 х 1,5 х 20. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашата покачена Рамка Со Дебелина од 1,5 инчи Е совршено надополнување на Нашата Ѕидна Уметност во стилот на платно. Ние користиме само најквалитетни мастила во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено преку издржлива дрвена основа, а потоа безбедно монтирано во Модерна Рамка За Кутии. Уметнички дела Идеални За Секоја Дневна Соба, Дувло, Влез, Спална Соба, Канцеларија, Кујна или Бања. Дизајн На Сју Шлабах.

За стоката

Слична стока во категоријата