.

.

Terra & Sky Women's Plus SmoopNeck ScoopNeck Sharkbite Swing Tank

Terra & Sky Women's Plus SmoopNeck ScoopNeck Sharkbite Swing Tank

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Terra & Sky Women's Plus Scoopneck Scing Tanktake вашата гардероба назад кон основите со овој женски плус занишан резервоар од Terra & Sky. Направено од супер-мека и лесна маичка плетена ткаенина, овој врв е мек на допир и ќе ве одржува пријатно без да се чувствувате рестриктивно. Дизајн без ракави и деколте за лажичка го комплетираат изгледот, додека хемлин со ајкули со должина на туника го прави совршен да се носи преку хеланки и хулахопки. Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Terra & Sky Women's Plus Shize Swing Tank : 62% полиестер, 33% рајон, 5% спандекс. Topенски резервоар за плус големина. Фабрична измислица во Jerseyерси. Должина на туника. Ајкулас полите. Без ракави. Деколте за лажичка. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор по потреба, суво суво ниско, средно железо доколку е потребно.

За стоката

Слична стока во категоријата