.

.

Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Наменето за употреба на купи, седани, CUV, SUV и минибуси. Поддржано од ограничен производител на траење од 60.000 милји. Симетричната шема на шара ја подобрува удобноста на возењето и промовира дури и абење. Изградени со стратешки поставени шипки за гуми кои ја зголемуваат блокната цврстина за подобро ракување со суви патишта. Длабока шема на шара ги зголемува перформансите на снежните патишта, истовремено промовирајќи дури и носење. Инженерски со дополнително пиење што создава дополнителни рабови за гризење за да се зголеми затегнувањето на влажните и зимските патишта. Компјутерскиот оптимизиран дизајн на шарите ги намалува звуците на патот за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците. Четири големи опкружувачки жлебови исцедуваат вода од гумата за да го намалат ризикот од хидропланирање на влажни патишта. Fits : 1998 Chevrolet Malibu LS 1984-89 Nissan 300 ZX 2+2 1995-96 Nissan Maxima SE 1996-97 INFINITI I30 Base 1987 Chrysler Conquest Base 1993-97 INFINITI J30 T 1991 Pontiac Grand Prix GT 1984-85 Plymouth Conquest Base 1984 Dodge Conquest Основа и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За стоката

Слична стока во категоријата