.

.

Подводен аквариум Метрото за воз за пејзаж Сликарник сјај сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Подводен аквариум Метрото за воз за пејзаж Сликарник сјај сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : личност, транспорт, воз, железница, риба, животно, железничка станица, модерна уметност. Дизајн од Себастијан Графман. Прво совршено во секое живеење Соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

За стоката

Слична стока во категоријата