.

.

Crocs Men's Santa Cruz се лизга на лекари

Crocs Men's Santa Cruz се лизга на лекари

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Нова верзија сега е достапна! Купувајте ажурирани Crocs Santa Cruz овде. Кали Кул се среќава со еден нов свет на екстремна удобност. Ова лежено чевли обезбедува обичен стил на плажа. Тоа е чевли за лизгање со горниот дел од платното, има најразлични комбинации на бои што ви овозможуваат да го персонализирате вашиот изглед, и има крослит со нозе во согласност со нозете, создавајќи прилагодено вклопување. Лизгачки стил на лизгање за лесно вклучување. Платното горе нуди лесна удобност. Еластично засилување по страните за безбедно вклопување. Крослит материјал за материјал за прилагодено, вклопување од форма до нозе. Малите нуркања по должината на ногата нудат чувство како масажа. Двојна удобност на кроковите : блажено поддржувач. Меко. Секоја ден удобност. Материјал : 100% текстил (памук).

За стоката

Слична стока во категоријата