.

.

Опуштено опуштено вклопување на женски култури за глупости

Опуштено опуштено вклопување на женски култури за глупости

DEN 442.24

Износот
Това е достапна

Опуштено опуштено вклопување на женските глуждови со глупости/Б> Останување пријатно, не мора да значи компромитирање на стилот. Ли го добива тоа. Овие ли џемпери за жени се направени од удобна мешавина од памук со многу истегнување за да ве натераат да се чувствувате најдобро во текот на денот. Нивното опуштено вклопување обезбедува пространа силуета која нуди максимална удобност. Тие се направени со висок пораст што седи на половината и отворено отворање на ногата што завршува во култура на глуждот за модерен изглед што можете да го носите дома или во движење. Плус, еластичната половината на стилот на стилот го олеснува вашето совршено вклопување. Опуштено вклопување. Висок пораст. Заштитена нога. Влечење еластична половината. Patchеб на лепенка. Мека плетена ткаенина нуди цел ден удобност. 51% памук, 42% полиестер, 7% спандекс. Стил# 112318296.

За стоката

Слична стока во категоријата