.

.

Каблите за сопирачки на елементите се вклопуваат во изборот: 1992- Самит на орел, 1992 година- Митсубиши Експо

Каблите за сопирачки на елементите се вклопуваат во изборот: 1992- Самит на орел, 1992 година- Митсубиши Експо

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Каблите на сопирачките Raybestos® Element3 ™ се најхран технички напредните кабли достапни во индустријата. Собранијата на кабелот за сопирачките се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Ова дава беспрекорна изведба секој пат кога ќе се применат. • Исполнува идентично со стандардите што ги бараат производителите на ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, животен век и безбедност • Каблите за челични сопирачки обложени со најлон обезбедуваат супериорна отпорност на корозија, обезбедувајќи безбедно, непречено применување и ослободување секој пат • ги вклучува сите загради во стилот на ОЕ и Фитинзи што овозможуваат лесна инсталација и вклопување во ОЕ.

За стоката

Слична стока во категоријата