.

.

Northlight 9ft Соларни Осветлени Отворен Двор Пазар Чадор Со Рака Чудак И Навалување, Црна

Northlight 9ft Соларни Осветлени Отворен Двор Пазар Чадор Со Рака Чудак И Навалување, Црна

DEN 830.24

Износот
Това е достапна

Останете засенчени и ладни ова лето со нашиот пазарен чадор со умерена големина и соларно осветлување. Идеален за покривање на сет за јадење од 48 инчи или четири лица. Се одликува со цврста алуминиумска рамка обложена со прав со челични ребра, изградена да трае цел живот. Механизмот за навалување на отворот на чудакот и копчето овозможува лесна употреба. Соларните светла ви овозможуваат да ја однесете дневната забава во ноќта. Карактеристики на производот : Led соларно осветлено со 24 јасни LED светла. Боја на крошна : црна. Боја на рамка и столб : црна. Дијаметар на отворен чадор : 9'. Висина : 8'. Дијаметар на пол : 1,5 " (38мм). Лифт : рачен чудак. Наклон : притисни-копче. 8 РЕБРА-3 ПРЕДВОДЕНИ светла по ребро . Удобен прекинувач за вклучување/исклучување кој се наоѓа во внатрешноста на реброто на чадорот. Мора да се стави во област која прима целосно сонце најмалку 8 часа дневно за да работи правилно. Светлата автоматски се вклучуваат во самрак и се исклучуваат во зори. Соларниот панел може да се отстрани за полнење. Материјал(и) : 160 грама полиестерска крошна/алуминиумски столб обложен со прав/челични ребра. Забелешка : : само чадор, основата не е вклучена Црн чадор на пазарот на двор на отворено. Прашок обложени ' рѓа слободен црна алуминиумска рамка со 8 челични ребра. Лесен за употреба рачен рачен лифт и механизам за навалување на копчето. Сончево осветлено со 24 LED светла. Чадор база не се вклучени.

За стоката

Слична стока во категоријата