.

.

Кафе-другар „Војна на Starвездите“ со ограничено издание еспресо чоколадо кафе крема за кафе, Оз

Кафе-другар „Војна на Starвездите“ со ограничено издание еспресо чоколадо кафе крема за кафе, Оз

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Caffeemate Espresso Chocolate Chooction Creamer е совршен начин да се создаде вкусна чаша дневно совршенство. Инспириран од неверојатната креација на кафе-куќа, нашиот убав вкус комбинира кремасти чоколадни вкусови со смели еспресо белешки за малку слатка голтка која е без лактоза, без глутен и без холестерол. Со Coffeemate Creamer, ја создавате вашата совршена чаша секој пат со додавање на вистинската количина на вкус - утро, пладне или ноќ. Без разлика дали споделувате со еден пријател или имате момент да се надополнувате, богатиот, не-млечен вкус на Coffeemate Espresso чоколадо е совршен вкус за да ја разбудите вашата чаша кафе-другар еспресо чоколадо течно кафе крема за кафе, 32 fl oz.

За стоката

Слична стока во категоријата