.

.

Решетката на решетката компатибилен со 2011 година- Mini Cooper Chrome

Решетката на решетката компатибилен со 2011 година- Mini Cooper Chrome

DEN 468.96

Износот
Това е достапна

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Color/Finish : Chrome Notes : Bumper Grille Trim Replaces OE Number : 51117250787 Replaces Partslink Number : MC1037102 Interchange Part Number : 51117250787, MC1037102 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty GRILLE TRIMManufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive Замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Пакет2011-2013 Купер база со 2 врати, хечбек, за модели со Chrome пакет, без Packон Купер работи Пакет2011-2014 Купер Клубман за модели со Chrome Package2012-2015 Купер (подмодел : Купе, Роудстер) за модели со Chrome пакет, без Chrom Cooper, без Chrom Cooper, без Johnон Купер, без Johnон Купер, без Johnон Купер, без Johnон Купер, без Johnон Купер Пакетот за работа го заменува бројот на ОЕ : 51117250787. Заменува број на делови : MC1037102. Број на размена на дел : 51117250787, MC1037102.

За стоката

Слична стока во категоријата