.

.

ксиух сатенска кошула со кратки ракави женска маица со тркалезен врат пролет и лето лежерни лабави блуза лелеави кошули

ксиух сатенска кошула со кратки ракави женска маица со тркалезен врат пролет и лето лежерни лабави блуза лелеави кошули

DEN 431.84

Износот
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с БИСТА : 110см/43.31" рамо : 65см/25.59" ракав : 22СМ/8.66" Должина : 60см/23.62" . Големина : М Биста : 115см/45.28" Рамо : 67см/26.38 "Ракав : 23см/9.06" Должина : 61см/24.02" . Големина : Л Биста : 120см/47.24" Рамо : 70см/27.56 "Ракав : 24см/9.45" Должина : 62см/24.41" . Големина : XL Биста : 127,6 cm/50,24" Рамо : 73cm/28,74 "Ракав : 26cm/10,24" Должина : 63cm/24,80" . Големина : XXL Биста : 135cm/53.23" Рамо : 77cm/30.31" Ракав : 27cm/10.63" Должина : 64cm/25.20"Пролет И Лето Женска Сатенска Кошула Со Кратки Ракави Лабава Секојдневна Маичка Со Кружен Врат Карактеристики : премиум полиестер+спандекс материјал, уникатен дизајн,печатени секојдневни кошули, едноставна и тенка, лабава и кратка мода, класична Лабави Кратки РАКАВИ СО V-ВРАТОТ, едноставни кошули, едноставни и лесни За Пролет и лето, ве прават и застарени.Дизајн : В Вратот, 3/4 Ракави и Кратки ракави, секојдневни секси женски маици.Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани, кошули, култури, ками, итн. Ве молиме погледнете ја препораката за големина подолу пред да нарачате. S, M, L, XL, 2 XL( САД 20-22), 3 XL, 4 XL. повеќе детали за големината, погледнете ја табелата со големини погоре ако користите АПЛИКАЦИЈА/ лево ако користите компјутер.Вклучете : 1x Материјал За Маица : ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови, но доволно тешка за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде. Шема : Вратот На Екипажот,Цврста Боја,Краток Ракав,Средна Должина, Летни Врвови За Жени. Боја : Црна, Бела, БУ1, ПП1, РД1,БУ2,РД2,ГН1,А,Каки,ГН2,ГН3,ПП2, Греј. Прилика : Одлично За секојдневно носење, забава, клуб, патување, одмор. Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.

За стоката

Слична стока во категоријата