.

.

Трамвај 1089-bnc Скенер Мини-магнет Антена Vhf uhf 800mhz-1,300 mhz Со Bnc - Машки Конектор

Трамвај 1089-bnc Скенер Мини-магнет Антена Vhf uhf 800mhz-1,300 mhz Со Bnc - Машки Конектор

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Трамвај-Браунинг Ад. нуди квалитетна изработка И с. Нивните производи обезбедуваат исклучителни перформанси и функција благодарение на стручното инженерство. Тие се горди што ја нудат Скенерската Мини-Магнетна Антена VHF/UHF/800 MHz до 1.300 MHz со BNC-Машки Конектор. 136mhz-150 MHz VHF 2.14 d Bi добивка. 400mhz-470 MHz UHF 3dbi добивка. 800mhz-960 MHz 3dbi добивка. 100mhz-1,300 MHz 3dbi добивка. 16-1/2" висок. Заменлив камшик со месинг сет завртка. 1-1/4" црна завршница мини-магнет база. 10ft RG174 кабел со bnc-машки конектор инсталиран.

За стоката

Слична стока во категоријата