.

.

Бејбисбуле Машки Зимски Палта Клиренс Машка Атлетска Јакна Руно Патент Џеб Штанд Јака Врвови Термички Џемпер Јакна

Бејбисбуле Машки Зимски Палта Клиренс Машка Атлетска Јакна Руно Патент Џеб Штанд Јака Врвови Термички Џемпер Јакна

DEN 879.84

Износот
Това е достапна

Машка Атлетска Јакна Руно Патент Џебен Држач Врвови На Јака Термички Џемпер Јакникарактеристики : Изработени од висококвалитетни материјали, не се лесни за пилинг, не избледени, против брчки, ветроупорни и топли, антистатички, издржливи и удобни, можете да уживате во топлината на прегрнување.Лесен термички дуксер од руно со стоечка јака, лабаво вклопување и цврсти долги ракави со патент.Можете да го носите со фармерки, панталони или основен слој, со блејзер, тексас јакна илиatот за стилски изглед.Совршен за секојдневно слободно време, работа, улица, на отворено, спорт и многу повеќе. Дизајнот ве прави попривлечни, ќе ви се допадне!Машина за перење. Ве молиме изберете ја вашата големина според нашата слика на табелата со големини.Сезона : Length/Зима Пол : Малеокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : мешавини од хемиски влакна Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : мода, секојдневна облека : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 Машки Врвен Капут Опуштено Вклопување : Конструирано со удобност на ум, овој мек долг Зимскиот Капут Со ракави Е Гардероба Неопходна За Оние Студени Зимски Денови. Може да се користи како повеќето временски и надворешни активности воumn, пролет и зима. Топла забава, патување, разгледување, екскурзии, секојдневен ден во канцеларија, риболов, кампување, лов, кампување, пешачење, пешачење, возење велосипед, трчање и многу повеќе. Релаксирачко вклопување преку јакна за тело. Најдобри Подароци : Лесни, меки и разноврсни. Намачкајте го или носете го самостојно, оваа јакна ќе ве стопли и удобно. Тоа е прекрасен подарок за вашиот татко,сопруг, брат, најдобар пријател на роденден,Денот На Таткото,денот на Благодарноста,Божиќ, Нова година итн. Потсетува : ве Молиме погледнете го описот за да знаете за табелата со големини. Машина за перење, ве молиме видете ја етикетата за детални упатства за нега.

За стоката

Слична стока во категоријата