.

.

Едноставна Модерна Класична Гимнастика 24oz Со Капак Од Слама И Капак За Превртување-Подарок За Кригла За Патување Вакуум Изолирана Чаша За Пиво Од Кафе-Шема За Шише

Едноставна Модерна Класична Гимнастика 24oz Со Капак Од Слама И Капак За Превртување-Подарок За Кригла За Патување Вакуум Изолирана

DEN 376.16

Износот
Това е достапна

Едноставната Модерна Класична Гимнастика е двојно ѕидна и вакуумска изолирана за да го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Чашата доаѓа со два капаци, капак од слама и капак за превртување за да можете да уживате во омилениот пијалок онака како што сакате. Класиката е изработена од нерѓосувачки челик 18/10 и одговара на повеќето држачи за чаши. Персонализирајте ја оваа гимнастика со ласерско гравирање на вашето име! Вакуум Изолиран : Едноставните Модерни Класични тамблери се двојни ѕидови и вакуумски изолирани, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови. Вклучени 2 Капаци : Капак Од Слама И Капак За Превртување-внатрешно навој изолиран капак од слама и изолиран капак за превртување се вклучени со вашето купување. Премиум Нерѓосувачки Челик 18/8 : Тамблерот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик од 18/8 одделение за храна и е обложен во издржлива завршница. Одговара На Повеќето Држачи За Чаши : обликот на Целото Патување и Класичните тамблери ќе одговараат на држачите за чаши со нормална големина. Зошто Едноставно Модерно : нашите основни Принципи На Великодушност И Извонредност не водат да продаваме квалитетни производи, да соработуваме со другите и да донираме над 10% од профитот.

За стоката

Слична стока во категоријата