.

.

Нортлајт Лиснато Fall Жетва Правоаголни Добредојдовте Вратата 18 30

Нортлајт Лиснато Fall Жетва Правоаголни Добредојдовте Вратата 18 30

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Подобрете ги вратите со овој надворешен подлога за врати, истовремено заштитувајќи ги вашите подови и теписи од надворешни остатоци. Ќе додаде светла боја со својот дизајн на лисја додека прави двојно заробување во нечистотија и влага. Направени од издржливи материјали кокос четка мат влакна, тоа ќе го издржат нога сообраќај на вашето семејство и пријател. Карактеристики на производот : правоаголен природен кокошарник. Чита "Добредојдовте" во црно курзивно пишување. Дизајниран со портокалови, црвени и жолти есенски лисја. Поддршка отпорна на лизгање. Тешка конструкција за трајна издржливост. Совршен за влезната врата, тремот или просторот за гаража. Се препорачува само на отворено. Упатства за нега : вакуум, чистење или лесно чистење на цревото. Димензии : 0,75 "H x 30" W x 18 " D. Материјал(И) : Coir/Пвц Издржлив правоаголен надворешен гумен врата. Црното пишување гласи добредојдовте за вашите гости. Поддршката без лизгање помага да се спречи движењето. Се препорачува за надворешна употреба. Мери приближно 30 инчи широк на 18 инчи долг.

За стоката

Слична стока во категоријата