.

.

Тангнада Стилски Капи Униз Мода Топла Зима Обична Плетена Капа Со Еднобојна Шапка Со сите натпревари

Тангнада Стилски Капи Униз Мода Топла Зима Обична Плетена Капа Со Еднобојна Шапка Со сите натпревари

DEN 127.84

Износот
Това е достапна

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.Унисекс Мода Топла Зимска Обична Плетена Капа Со Еднобојна Шапка Со сите натпревари : капа многу погодна За Надворешна употреба Сосема нова, Моден Дизајн и висок Квалитет. Тип : Плетени капа Пол : Унисекс применлива возраст : Возрасни Шапка : 55-65см Материјал : Полиестер Вовед : ве Молиме имајте предвид дека ова се рачни мерења. Ве молиме дозволете мали варијации. Традиционален стил со мека ватирана внатрешна обвивка, Стилски изглед и висококвалитетна Капа. Комбинирајќи врвен квалитет, функционалност и неспоредлив стил, тие се оваа сезона задолжителни. Ефикасно во одржувањето на децата топло, оваа капа е најдобриот подарок за грижа и давање топлина на децата. Може лесно да се спакува, преклопи, па дури и да се стави во торба или џеб.Одлично за сите активности на отворено како риболов, пешачење, кампување, одење на патување, лов, градинарство и така натаму. Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Шапка Стилски капи. Мода и нов дизајн. Сосема нов и квалитетен. Доволно издржлив за секојдневно носење.

За стоката

Слична стока во категоријата