.

.

Модни Жени Со Качулка Со Патент Палто Во Боја Блок Со Долги Ракави Врвови Дуксери Дуксер Зимски Дуксер Пуловер Надворешна Облека

Модни Жени Со Качулка Со Патент Палто Во Боја Блок Со Долги Ракави Врвови Дуксери Дуксер Зимски Дуксер Пуловер Надворешна Облека

DEN 527.84

Износот
Това е достапна

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Стил : Женски Дуксери Со Патент Дуксер Со Качулка Врвови Со Долги Ракави Пуловер Со Скокач,Качулка Со Полн Патент Женски Лесни Дуксери Со Долги Ракави Јакна Жени,Дуксери За Жени,Качулки За Јакна Со Качулка Цврста Боја Дуксери Со Долги Ракави Боја : Црна,Розова,Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, xl, Xxl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 60% Полиестер, 30% Памучно Деколте : Должина На Ракавот Со Качулка : Должина На Долги Ракави : Должина На Колковите Сезона : umn fall, Тип На Зимска Шема : Блок Во Боја,Капут Со Качулка, Џеб, Врвка За Влечење, Содржина На Пакетот : 1 X Женски Дуксери (ДРУГИ Додатоци НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ)совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Карактеристика : качулка со патент, долг ракав,Крпеница Во Боја,опуштено и секојдневно вклопување, лесни и топли дуксери за жени. Стил : Женски Дуксери Со Патент Дуксер Со Качулка Врвови Со Долги Ракави Скокач Пуловер, Качулка Со Полн Патент Жени Лесни Дуксери Со Долги Ракави Јакна Жени,Дуксери За Жени, Јакна Со Качулка Јакна Со Цврста Боја Дуксери со Долги Ракави. Материјал : оваа качулка со патент жените со памучна мешавина, добро се протегаат, мек и удобен материјал, ве загреваат во fall и зима. Прилика : овие дуксери за жени можат да одговараат со фармерки,спортски чевли на дневно, датира, секојдневен, канцеларија, одмор,шопинг итн секоја прилика наumn, пролет и зима.

За стоката

Слична стока во категоријата